מן התקשורת

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות
צילום מתוך כתבה ב- Under40, על עורך דין גיא קנפו

מתוך "Under40"

הוא משמש כיועמ"ש של "השולמנים" ונאבק למען ההכרה בזכויותיהם של העצמאים דרך מסדרונות הכנסת. הוא לא שולל השתלבות במסגרת פוליטית על מנת "להשפיע מבפנים", עד אז הוא מסייע בשיקום כלכלי ובנדל"ן בפירמה המצליחה שבבעלותו.

על רקע מערכת הבחירות השלישית המתקרבת אלינו בצעדי ענק, יחד עם מבול המפלגות שמוקמות בימים אלו ממש ונלחמות על הקולות של כל אחד ואחת מאיתנו, ניכר כי המשבר הכלכלי יהווה את אחת הסיבות המרכזיות שיובילו בוחרים אל הקלפי בחודש מרץ הקרוב.

מי שחווה על בשרו את השלכות התקופה המאתגרת הוא לא אחר מאשר עו"ד גיא קנפו, רק בן 31, אך כבר בעליו של פירמת עורכי הדין המצליחה "מזור קנפו ושות"' יחד עם שותפו, עו"ד חיים מזור, המתמחה בשיקום כלכלי ונדל"ן. בד בבד, משמש כיועץ המשפטי של ארגון "אני שולמן" ונמנה בו גם כחבר הנהלה. במסגרת התפקיד הוולנטרי אותו מבצע עו"ד קנפו, הוא נוכח בהפגנות בשטח, נאבק עבור זכויות העצמאים ברמה המשפטית, מגיש הצעות לסדר יום בכנסת וכן יושב לעיתים בוועדות הכנסת השונות. '

'אני עושה זאת כבר למעלה מחצי שנה, מאז תחילת משבר הקורונה", הוא מספר. "אני חש סיפוק אדיר, נוכח העובדה שאני באמת מצליח לעזור לבעלי עסקים בתקופה ההזויה בה אנחנו נמצאים. אני עוזר להם בשמחה גדולה ולפעמים גם ללא עלות. עבורי זו שליחות אמיתית".

צילום מתוך כתבה ב- BestLawyers, על עורך דין גיא קנפו

מתוך "BestLawyers"

מה הכוונה במונח "שיקום כלכלי" בו המשרד שלך מתמחה?

"הכוונה כאן היא למעשה להוביל את האנשים שאיתרא מזלם – הסתבכו או נכנסו לחובות כלכליים למצב בו הם מסוגלים לנהל את חשבון הבנק שלהם בצורה טובה, לנהל תזרים ומאזן כספי חיובי ולהיות בבקרה על גרף ההוצאות. המשרד שלנו מספק בהיבט הזה פתרונות עבור בעיות כלכליות שונות, לרבות חובות והסדרי חוב. לפני שמגיעים להליך של חדלות פירעון, אנו מחפשים אחר פתרונות חלופיים טובים ויעילים יותר, כמו לדוגמא הסדרי נושים כוללנים או הסדרי חובות פרטניים, כמו גם גיוס מימון באמצעות הלוואות גישור המאגדות את כל החובות תחת קורת גג אחת. צוות המשרד יודע לספק את הפתרונות הללו באמצעות שיתוף פעולה נרחב מצד איגוד היועצים לכלכלת המשפחה, עימו אנו מקיימים שיתוף פעולה בלעדי ויועצי משכנתאות".

איזה סוג של עורך דין אתה?

"אני עורך דין לא פראייר שיודע להתבטא ולהציג את הטיעונים המשפטיים בצורה ברורה. לוחם צדק אמיתי שיודע לעמוד על שלו. מצד שני, אני ער ורגיש למה שהלקוחות שלי עוברים. זה מגיע ממקום שזה מציק לי בבטן ופשוט לא נותן לי מנוח. אני בהחלט יודע להסתכל על דברים ממקום טוב ולקחת את הסוגייה המשפטית לכיוון של פתרון במטרה להוביל את לקוחותיי לתוצאה המיטבית מבחינתם".

עורך דין גיא קנפו

מתוך "Obiter TV"

עורך דין גיא קנפו

מתוך "רדיו אוביטר"